Titles you rated
VenomRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Like Sunday, Like RainRated ★ 4.5- Big fishRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 2.5
1917Rated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Daytime Shooting StarRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0