Series
Ratings
60
Badly In LoveRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0