Movies
Ratings
454
A Hard DayRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
No Tears for the DeadRated ★ 2.5
Tomorrow Never DiesRated ★ 3.0
NotoriousRated ★ 3.5
Project XRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Miss CongenialityRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
WaterboysRated ★ 1.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 3.5
Jackass: The MovieRated ★ 1.0
The Grand HeistRated ★ 2.0
General's SonRated ★ 3.0
Lovers' ConcertoRated ★ 3.0
Batman ForeverRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.0