Titles you rated
Doctor Who: The GiggleRated ★ 3.0
Doctor Who: Wild Blue YonderRated ★ 4.5- Doctor Who: The Star BeastRated ★ 3.0
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 4.0