Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
The ManipulatedRated ★ 4.0
TwelveRated ★ 0.5- Good BoyRated ★ 2.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
18 AgainRated ★ 2.5
Andor Season 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
Study GroupRated ★ 3.5
A Virtuous BusinessRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.0
The AuditorsRated ★ 3.0
Normal PeopleRated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Love for Love's SakeRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5