Titles you rated
Slow VideoRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 1.5
It BoyRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.0
BeastlyRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 0.5
Miss GrannyRated ★ 5.0
As OneRated ★ 2.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0