Movies
Ratings
119
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Spy KidsRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
The ProposalRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
ZombielandRated ★ 4.5
Free WillyRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 5.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 2.5