Titles you rated
The RoundupRated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.5
PrimerRated ★ 3.5
Child's Play 2Rated ★ 2.0
The Piano TeacherRated ★ 3.0
G.I. JaneRated ★ 2.0
A Moment of RomanceRated ★ 2.0
The AnimatrixRated ★ 3.5
TransamericaRated ★ 3.0
Mary Shelley's FrankensteinRated ★ 3.0
PhenomenonRated ★ 3.0
The LoverRated ★ 4.5
The WarriorRated ★ 2.0
Mad MaxRated ★ 4.0
Cruel IntentionsRated ★ 3.0