Series
Ratings
101
AdolescenceRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Criminal: UKRated ★ 3.5
TreasonRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Doctor ChaRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0