Movies
Ratings
26
The AviatorRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 3.5
Body of LiesRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
J. EdgarRated ★ 3.5
The AuditionRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Dancing CatRated ★ 0.5
Searching for Sugar ManRated ★ 0.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 1.5
Jiro Dreams of SushiRated ★ 0.5
The Garden of WordsRated ★ 0.5
Life is FruityRated ★ 0.5
Life, AnimatedRated ★ 0.5
Tasha Tudor: A Still Water StoryRated ★ 0.5
Shirley: Visions of RealityRated ★ 0.5
MilestonesRated ★ 0.5
Happy TogetherRated ★ 1.5
To Each His OwnRated ★ 0.5