Titles you rated
Baby ReindeerRated ★ 5.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Anna Director's CutRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
Brave Bang Bravern!Rated ★ 4.0
Migi & DaliRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 4.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5