Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.5
Troll FactoryRated ★ 3.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
The Last 10 YearsRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Don't Buy the SellerRated ★ 3.0
MissingRated ★ 4.0
Single in SeoulRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0- Love ResetRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0