Movies
Ratings
1183- Romeo and JulietRated ★ 4.0
 PersuasionRated ★ 3.0 PersuasionRated ★ 3.0
 PersuasionRated ★ 0.5 PersuasionRated ★ 0.5
 The Italian JobRated ★ 4.0 The Italian JobRated ★ 4.0
 Labor DayRated ★ 3.5 Labor DayRated ★ 3.5
 A Brand New LifeRated ★ 4.0 A Brand New LifeRated ★ 4.0
 Reign Over MeRated ★ 3.5 Reign Over MeRated ★ 3.5
 Adrift in TokyoRated ★ 3.0 Adrift in TokyoRated ★ 3.0
 Into the WildRated ★ 4.0 Into the WildRated ★ 4.0
 Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5 Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
 Billy ElliotRated ★ 4.0 Billy ElliotRated ★ 4.0
 The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5 The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
 Big DaddyRated ★ 3.5 Big DaddyRated ★ 3.5
 Our Little SisterRated ★ 4.0 Our Little SisterRated ★ 4.0
 ShopliftersRated ★ 4.5 ShopliftersRated ★ 4.5
 MonsterRated ★ 4.5 MonsterRated ★ 4.5
 Voice of a MurdererRated ★ 3.5 Voice of a MurdererRated ★ 3.5
- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 4.0
 Roof SexRated ★ 3.0 Roof SexRated ★ 3.0
 My Pepper HeartRated ★ 2.0 My Pepper HeartRated ★ 2.0