Movies
Ratings
760
Naked Gun 33 1/3: The Final InsultRated ★ 5.0
The Expendables 3Rated ★ 5.0
Resident Evil: DamnationRated ★ 5.0
NotoriousRated ★ 5.0
Sixty Million Dollar ManRated ★ 1.0
Asterix & Obelix Take on CaesarRated ★ 5.0
ThunderboltRated ★ 4.0- Kid CopRated ★ 2.5
Snake in the Eagle's ShadowRated ★ 5.0
Street KingsRated ★ 4.0
GantzRated ★ 2.5
The CellRated ★ 4.0
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 5.0
RamboRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.0
Austin Powers: The Spy Who Shagged MeRated ★ 4.0
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 5.0
Resident Evil: DegenerationRated ★ 5.0
Reign of AssassinsRated ★ 4.0
69Rated ★ 5.0