Movies
Ratings
610
EpicRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 3.0
Conduct ZeroRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 3.5
Lord of WarRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 2.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 2.5
ClickRated ★ 2.5
A Bug's LifeRated ★ 2.5