Titles you rated
Saw 3DRated ★ 3.5
The Foul KingRated ★ 2.5
HanbandoRated ★ 2.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Final Destination 2Rated ★ 4.0
My WayRated ★ 3.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
Silent HillRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.5
Jail BreakersRated ★ 2.0
The Divine WeaponRated ★ 2.5
Paradise MurderedRated ★ 3.5
HulkRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0