Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 4.0
Blue Mountain State: The Rise of ThadlandRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0- Vampire Cop RickyRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.5
The Forbidden KingdomRated ★ 2.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0