Titles you rated
RockyRated ★ 3.5
The Road to El DoradoRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Bloody ReunionRated ★ 1.0
Men in Black 3Rated ★ 2.5
MunichRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 1.0
HancockRated ★ 0.5
A Better TomorrowRated ★ 3.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
The PuppetRated ★ 0.5
Real SteelRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Romeo Must DieRated ★ 2.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Kick the MoonRated ★ 2.5
Ghost in the ShellRated ★ 5.0