Movies
Ratings
922
Project AlmanacRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.0
PrimeRated ★ 3.5
Blade IIRated ★ 3.0
DreddRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Purpose of ReunionRated ★ 2.0
The TerroristRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
PushRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 3.5
The Monkey KingRated ★ 1.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 1.5
Night Train to LisbonRated ★ 3.5
The Water DivinerRated ★ 2.5