Titles you rated
La La LandRated ★ 5.0
True LiesRated ★ 3.5
PaycheckRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 3.5
OfficeRated ★ 2.5
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.5
Open CityRated ★ 3.0
RinguRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 3.5
ScreamRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
The Guard PostRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 3.5