Movies
Ratings
394
Fantastic Mr. FoxRated ★ 5.0
SerenadeRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 5.0
A Boy and SungreenRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
DisturbiaRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0