Movies
Ratings
80
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Master and Commander: The Far Side of the WorldRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Eagle EyeRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.5