Movies
Ratings
402
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
Step SistersRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
NewnessRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 2.5
Set It UpRated ★ 3.0
When We First MetRated ★ 2.5
IbizaRated ★ 2.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
Christopher RobinRated ★ 4.0
Isle of DogsRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0