Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
MantisRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
The PianistRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 4.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 1.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 2.5