Titles you rated
Queen of TearsRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
LIFERated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.0- H2 너와 있던 날들Rated ★ 2.5
Be with YouRated ★ 3.0
The Grand FamilyRated ★ 4.5
UnfairRated ★ 3.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.5
Legal High SPRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.5- My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Operation LoveRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.5