Movies
Ratings
458
Zootopia 2Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0