Titles you rated
Street Woman FighterRated ★ 5.0
The UntamedRated ★ 1.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0- AjinRated ★ 3.5
- TobotRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Cat's PleasesRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0- The PeakRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0