Movies
Ratings
50
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
August RushRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0