Movies
Ratings
262
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0