Titles you rated
BarakamonRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.0
Something About 1%Rated ★ 4.5
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0- Fairy TailRated ★ 3.5
- Fairy TailRated ★ 4.0
- Fairy TailRated ★ 4.0
- Fairy TailRated ★ 4.0
- Fairy TailRated ★ 4.0
- Fairy TailRated ★ 4.0
- Fairy TailRated ★ 4.0
- Fairy TailRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 2.5
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 2.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0