Titles you rated
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
Bad Guys Always DieRated ★ 1.0
BrooklynRated ★ 4.0
MaborosiRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5