Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.5
EricRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 2.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
The OARated ★ 3.5
The OARated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5