Movies
Ratings
299
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
The Bridges of Madison CountyRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
Still WalkingRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
The Blue LagoonRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.5
JawsRated ★ 3.5
I OriginsRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5