Movies
Ratings
485
The King of JokguRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.0
Boruto: Naruto the MovieRated ★ 5.0
LegendRated ★ 3.5