Series
Ratings
59
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5- Han River BalladRated ★ 3.0
Yellow BootsRated ★ 3.0
4 Legendary WitchesRated ★ 3.0
Goddess of MarriageRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Royal FamilyRated ★ 3.5
The Last Scandal of My LifeRated ★ 2.5
Golden BrideRated ★ 2.5
StyleRated ★ 1.5
Ugly AlertRated ★ 3.0
A New LeafRated ★ 3.5
Me too, Flower!Rated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
GiantRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0