Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 3.0
The Tooth and the NailRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 5.0
Quiz LadyRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.0
Honest Candidate 2Rated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5
New Year BluesRated ★ 3.5
The Last DuelRated ★ 4.0
Barfi!Rated ★ 4.5