Titles you rated
Melo MovieRated ★ 5.0
Sweet MagnoliasRated ★ 1.0
Sweet MagnoliasRated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 5.0
The King's AffectionRated ★ 4.5
Transplant Season 2Rated ★ 3.0
Transplant Season 1Rated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 5.0
My Brilliant FriendRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Lupin Season 1Rated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5