Titles you rated
- Hello, God!Rated ★ 4.0
Spring WaltzRated ★ 3.0
Birth of a BeautyRated ★ 2.0
My Lovely GirlRated ★ 2.0
Hello! My LadyRated ★ 3.5- Loving YouRated ★ 4.0
Glory JaneRated ★ 3.0
The Accidental CoupleRated ★ 4.0
Marry Him If You DareRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 5.0
Bel AmiRated ★ 2.0
Waiting for LoveRated ★ 5.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.0
Baby Faced BeautyRated ★ 3.5
Dr. JinRated ★ 4.5
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 3.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
Capital ScandalRated ★ 2.0
Miss KoreaRated ★ 1.0