Titles you rated
If Talking PaidRated ★ 4.5
Marvel's Luke CageRated ★ 3.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 2.0
Chicago P.D.Rated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 2.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 3.0