Titles you rated
Paranoia AgentRated ★ 4.5
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 1.0
MedalistRated ★ 4.0
Beastars Season 2Rated ★ 3.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.0
AjinRated ★ 1.0- Eureka Seven AORated ★ 1.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Revue StarlightRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Urusei YatsuraRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
The iDOLM@STER Million Live!Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 2.5