Movies
Ratings
101
ThorRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 4.0