Titles you rated
Life of PiRated ★ 4.5
ExtractedRated ★ 4.0
Brick MansionsRated ★ 4.5
HerculesRated ★ 4.0
Red FamilyRated ★ 3.5
Rio 2Rated ★ 4.0
My DictatorRated ★ 4.5
The Suicide ShopRated ★ 4.0
Doraemon: Nobita's Great Battle of the Mermaid KingRated ★ 4.0
Naruto the Movie 3: Guardians of the Crescent Moon KingdomRated ★ 4.0
Johnny English RebornRated ★ 4.5
[REC]²Rated ★ 4.5
Step Up All InRated ★ 4.0
We Are BrothersRated ★ 4.0
Eight Legged FreaksRated ★ 4.0
The SignalRated ★ 4.0
Superhero MovieRated ★ 4.0
Johnny EnglishRated ★ 4.0
DreddRated ★ 4.0
Green LanternRated ★ 4.0