Titles you rated
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
The Last of the MohicansRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
FargoRated ★ 5.0
The OmenRated ★ 4.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
The Eighth DayRated ★ 5.0
Only YesterdayRated ★ 5.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Charlotte's WebRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Wild Wild WestRated ★ 4.0