Titles you rated
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
- You Are My DestinyRated ★ 2.5
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
- Three FriendsRated ★ 4.5
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 2.5