Movies
Ratings
446
When a Man Loves a WomanRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.5
Last NightRated ★ 5.0
Kate & LeopoldRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 1.0
The Age of AdalineRated ★ 5.0
The DressmakerRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5
Dracula UntoldRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
The WordsRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 5.0