Series
Ratings
180
Big Bet Season 2Rated ★ 0.5
DecoyRated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
One Dollar LawyerRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Move to HeavenRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
The VeilRated ★ 2.5
Moebius Project 2012: The VeilRated ★ 4.5
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.5
StartupRated ★ 1.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0