Titles you rated
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 3.0