Titles you rated
Spider-ManRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5
HancockRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
SocialphobiaRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.5
The Big SwindleRated ★ 4.5
Heavenly ForestRated ★ 4.5
He's on DutyRated ★ 2.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.5
The SuspectRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
ThorRated ★ 2.5
FamilyhoodRated ★ 3.5