Movies
Ratings
32
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
TedRated ★ 1.0
TitanicRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 1.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 1.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
Untold ScandalRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5