Titles you rated
Seven Years in TibetRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 2.5
The English PatientRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0- Tears In The ArcticRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 3.0